Еміграційний центр covid-19 - Еміграційний Центр

Поступове полегшення карантинних обмежень

Чекаємо на відновлення нормальної роботи консульств.
Наразі (12 листопала 2021 р.) маємо таку інформацію:

США:

Білий дім озвучив нові правила в’їзду іноземців до США з 8 листопада. Про це з посиланням на рішення адміністрації Байдена пише The Washington Post, CNBC, ABCnews, CNN та інші ЗМІ.
При посадці на рейс до США усі іноземці з 8 листопада мають надати довідку про вакцинацію від ковід схваленими в країні чи ВООЗ препаратами. Крім сертифіката буде потрібно ПЛР-тест не старше 3 днів.

Від нової вимоги звільнено дітей до 18 років і людей з медвідведенням від вакцинації — вони мають пред’явити ПЛР-тест, зроблений протягом 3 днів. Громадяни та резиденти США також зможуть в’їхати без щеплення, однак у цьому випадку доведеться здати ПЛР-тест протягом одного дня до поїздки.
Співбесіди на неімміграційні візи призначають починаючи з липня 2022. Зараз видача віз можлива тільки за наявності термінових причин. Регулярні перельоти відбуваються, власникам діючих туристичних/гостьових віз по прильоті треба здавати тести. Також летіти сміливо можна громадянам, а також тим, хто має зелену карту або пройшов процедуру возз’єднання сім’ї.

Канада:

Заяви на візи для необов’язкових подорожей поки не приймають і не обробляють, очікуємо ще в січні 2022 щось зміниться. Діє вимога по прильоту перебувати на карантині 14 днів. Тому поїздки навіть з наявністю туристичних віз поки здійснювати не варто. Треба доводити що ваша поїздка вкрай важлива (essential), а це не передбачає розважальних цілей. Виключення — діти і батьки громадян Канади, вони можуть подорожувати, якщо витримають карантин. Очікуємо що звичайний туризм почнеться в найкращому випадку в вересні. З наявністю еміграційних віз через Європу перельоти відбуваються, але рейсів небагато.

Великобританія:

Електронні заяви на візи почали приймати, вакцінація потрібна. Можете готувати документи, кому треба до Великобританії, і заповнювати анкети.

Майже щодня надходить нова інформація, і ми оновлюємо її на нашій сторінці фейсбук.

Залишайтеся здоровими і спокійними в ці непрості часи.