Еміграційний центр covid-19 - Еміграційний Центр

Поступове полегшення карантинних обмежень

Чекаємо на відновлення нормальної роботи консульств.
Наразі маємо таку інформацію:

США:

Співбесіди на неімміграційні візи призначають починаючи з листопада 2021. Зараз видача віз можлива тільки за наявності термінових причин. Регулярні перельоти відбуваються (через Стамбул), власникам діючих туристичних/гостьових віз по прильоті треба здавати тести. Також летіти сміливо можна громадянам, а також тим, хто має зелену карту або пройшов процедуру возз’єднання сім’ї.

Канада:

Заяви на візи для необов’язкових подорожей поки не приймають і не обробляють, очікуємо ще в червні щось зміниться. Діє вимога по прильоту перебувати на карантині 14 днів. Тому поїздки навіть з наявністю туристичних віз поки здійснювати не варто. Треба доводити що ваша поїздка вкрай важлива (essential), а це не передбачає розважальних цілей. Виключення — діти і батьки громадян Канади, вони можуть подорожувати, якщо витримають карантин. Очікуємо що звичайний туризм почнеться в найкращому випадку в вересні. З наявністю еміграційних віз через Європу перельоти відбуваються, але рейсів небагато.

Великобританія:

електронні заяви на візи почали приймати, але діє вимога перебувати на карантині по приїзді 14 днів. Очікуємо рішення про скасування цього правила, можливо, в кінці червня. Можете поки готувати документи, кому треба до Великобританії, і заповнювати анкети.

Майже щодня надходить нова інформація, і ми оновлюємо її на нашій сторінці фейсбук.

Залишайтеся здоровими і спокійними в ці непрості часи.