Еміграційний центр Ситуація з візами і статистика - Еміграційний Центр

Поступове полегшення карантинних обмежень і статистика відкриття віз

Ситуація з візами і статистика станом на кінець травня 2022 р. така:

США:

Наразі Консульство в Києві не працює з візовими заявами.
Проте візи активно видають в ПОЛЬЩІ (Краків, Варшава), Австрії (Відень), Чехії (Прага). Анкета українською мовою доступна за посиланням..

Також діє спеціальна спонсорська програма Uniting for Ukraine, за якою можливий безвізовий в’їзд на 2 роки. Звертайтеся за подальшою консультацією.
Регулярні перельоти відбуваються з Європи, власникам діючих туристичних/гостьових віз по прильоті треба здавати тести. Також летіти сміливо можна громадянам, а також тим, хто має зелену карту або пройшов процедуру возз’єднання сім’ї.
При посадці на рейс до США усі іноземці з мають надати довідку про вакцинацію від Ковід схваленими в країні чи ВООЗ препаратами. Крім сертифіката буде потрібно мати ПЛР-тест не старше 1 дня.
Громадяни та резиденти США також зможуть в’їхати без щеплення, однак у цьому випадку доведеться здати ПЛР-тест протягом одного дня до поїздки.

Канада:

Активно працює програма Канадсько-український дозвіл на екстрені поїздки (CUAET). Статистика відкриттів дуже позитивна. Програма дає змогу жити і працювати в Канаді впродовж 3 років, а також користуватися цією візою як туристичною. Консульський збір відсутній.
Для участі в програмі Вам необхідно заповнити просту анкету українською мовою. Перед тим радимо ознайомитися з формою подачі..
Якщо невакциновані, діє вимога по прильоту перебувати на карантині 14 днів. З наявністю віз або з foil-less (по програмі CUAET) через Європу перельоти відбуваються регулярно.

Великобританія:

Діють спонсорські програми, електронні заяви на візи почали приймати, вакцінація потрібна. Можете готувати документи, кому треба до Великобританії, і заповнювати анкети.

Залишайтеся здоровими і спокійними в ці непрості часи.