Еміграційний центр green_card - Еміграційний Центр

Програма Грінкард

Диверсифікаційна програма уряду США, відома також як “Лотерея Грінкард”, проводиться щорічно. Взяти участь в ній можуть люди із закінченою середньою освітою або ті, у кого є мінімум два роки трудового стажу. Українці активно беруть участь в цій програмі, і багато хто вже виїхав до США завдяки цій лотереї. Можливо і ви будете серед щасливчиків?

У 2022 році результати лотереї стали відомі з 7 травня. Скористатися виграшем можна до літа 2023 року.

Щороку США розігрує 55 тисяч грінкарт. У лотереї зазвичай беруть участь близько 10 мільйонів осіб. Тобто, шанси на перемогу складають приблизно 1 до 200. Переможці визначаються випадковим чином через комп’ютер.

Якщо Ви виграли Зелену карту, необхідно підготувати пакет документів, сплатити консульський збір, пройти медичний огляд та інтерв’ю в посольстві. Тільки після цього ви можете переїжджати в США.

Які права дає грінкарта?

Перемога – це, звичайно, велика справа, але тільки початок процесу. Під час оформлення документів, проходження медогляду і навіть співбесіди в консульстві може спливти маса нюансів, через які переможець так ніколи і не отримає грін-карту. Часто вони можуть бути результатом помилки самого заявника, якій можна було уникнути, якби він володів вірною інформацією.
Трапляються випадки, коли переможцям відмовляють у видачі еміграційної візи.

Ми розглядаємо кожен випадок індивідуально. Ми пропонуємо рішення, яке найкраще підійде саме у Вашій ситуації.
Гарантуємо компетентне і доброзичливе ставлення і уважність в роботі з вашою ситуацією.
Високий відсоток позитивних рішень, в тому числі і після відмови.
Досвід і компетентність наших працівників підтверджені нашими клієнтами.

Наша цінова політика прозора і зрозуміла. Не витрачайте гроші — звертайтеся в Еміграційний центр.